Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu
Ważne co na głowie

Ważne co na głowie

horoskop.hormosmedical.eu

Doskonałym dopełnieniem stroju i całej stylizacji jest zawsze to, co założysz na głowę lub wepniesz we włosy. Każdy sezon ma w tym apskecie inne obowiązujące normy.

Lato to czas słomianych, często kolorowych kapeluszy, koniecznie z szerokim rondem. To nie tylko moda, ale i ważny element zabezpieczający przez wysoką temperaturą i szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Zarówno chłopcy jak i dziewczyny nie rezygnują w tym czasie także z tradycyjnych dżokejek.

Jesień i zima to natomiast czas, kiedy stawia się przede wszystkim na wygodę i ciepłe nakrycia głowy. Tutaj królują puchate nauszniki, czapki z pomponami, i kominy, które służą nie tylko do owijania wokół szyi, ale i do otulenia całej głowy.

Wiosna to z kolei powrót do kolorów i lekkości, w tym okresie na głowach kobiet zauważyc można kolorowe opaski, szerokie chusty i wpięte we włosy duże kwiaty.

Dobrze dobrane nakrycie głowy lub dodatek wpięty we włosy potrafią dopełnić każdą stylizację. Czapki, kapelusze czy opaski początkowo miały spełniać tylko swoje praktyczne zadania, teraz natomiast są trendami jak wszystkie inne części ubioru.