Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu
Sportowa elegancja

Sportowa elegancja

muchy Każde mierzenie obwodu biustu powinno odbywać się w bieliźnie

Jedni wolą styl klasyczny i elegancki, drudzy sukienek i garniturów unikają na wszelkie możliwe sposoby. Świat mody wychodzi jednak naprzeciw ich wymaganiom i lansuje trendy, które będą w stanie pogodzić i jednych i drugich.

Dresowe sukienki, trampki na koturnie, ołówkowe spódniczki uszyte z dżinsu – mówiąc inaczej: pomieszanie z poplątaniem sportu i elegancji. Ten trend niesie za sobą dwie podstawowe zalety: bycie trendy i wygodę jednocześnie. Taki styl został wylansowany przez blogerki. Z całkowitą pewnością nie jest to coś, co przypadnie do gustu każdej kobiecie, ale przecież nie o to chodzi w modzie. Połączenie za dużej dresowej bluzy ze zwiewną spódniczką wygląda raczej śmiesznie, niż ładnie, ale skoro ubiera się tak co druga wyznaczająca trendy blogerka, to coś w tym jest.

Styl sportowo-elegancki ma swoje zwolenniczki głównie wśrod kobiet aktywnych w życiu codziennym, które mimo zabieganego dnia nadal chcą czuć się kobieco. Świat mody nie mógł zatem wymyslić dla nich nic lepszego, jak zakładanie trampek do sukienki.

e-yucca.pl