Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu
Męska kobiecość

Męska kobiecość

Ciepłe bolerka do sukienek idealnie nadają się na chłodne imprezy wieczorowe

O ile spódniczki i sukienki są nadal zarezerwowane wyłącznie dla kobiet i nowy sezon nie przyniesie w tej kwestii na szczęście żadnych zmian, to co do męskich elementów garderoby nie ma już praktycznie żadnych ograniczeń.

Styl na tzw. chłopczyce jest cały czas na topie. Luźne, długie marynarki typu boyfriend, duże, męskie koszule, spodnie na kant i wiązane lakierki to coraz częstsza stylizacja nowoczesnej kobiety. Do tego krótko obcięte włosy i muszka wpięta w kołnierz koszuli. Wydawać by się mogło, że kobieta w takim stroju zupełnie straci swój urok, jednak nic bardziej mylnego. Projektanci tworzą specjalnie linie odzieży dla kobiet, wzorowane właśnie na modzie męskiej, a największe domy mody na świecie zatrudniają modelki z męskim typem urody, by to one na wybiegach prezentoway ich ubrania.

Ten trend ma tyle zwolenników, co przeciwników. Pewne jest jednak, że kobieta nawet w męskiej koszuli i spodniach może wyglądać niezwykle uwodzicielsko, jeżeli będzie czuła się dobrze w wybranej stylizacji.