Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu
Kropki i paski

Kropki i paski

odziez.ładnie.com.pl Kosmetyczka Poznań Zobacz jakiego kroju sukienki na wesele kobiety wybierają najczęściej

Kropki od kilkudziesięciu już lat nie przestają być modne. Inaczej sprawa ma się z pasami, które co sezon to znikają to znów się pojawiają. Nadchodząca jesień będzie znowu czasem, w którym pasy będą królować na światowych wybiegach i ulicach miast.

Obcisłe spódniczki w poziome pasy podbiją serca niejednej kobiety. Wysmuklą całą figurę i sprawią optyczne wrażenie, że kobieta w tym stroju jest wyższa. Podobnie z koszulami i sukienkami w pasy, ale koniecznie w pasy pionowe. Poziome dadzą bowiem odwrotny efekt – figura będzie się wydawała bardziej okrągła, a cała sylwetka poszerzona. Zwłaszcza jeśli masz kilka centymetrów więcej w biodrach czy talii unikaj takich wzorów i postaw na materiały gładkie lub wcześniej wymienione pionowe pasy.

Hitem będą także wiecznie popularne kropki i grochy. Powracają co sezon w nowych odsłonach, tym razem obowiązkowym elementem garderoby będzie czarna koszula w duże, białe grochy.

Podążając za trendami pamiętać jednak należy o umiarze: albo kropki, albo paski. Decydując się na jedno, koniecznie zrezygnuj z drugiego, by nie wyglądać groteskowo.