Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu
Asymetryczny ubiór

Asymetryczny ubiór

www.niemodnie.pl

 

Dziesięć lat temu istniał trend na asymetryczne rzeczy: lewa strona spódniczki dłuższa niż prawa, bluzka z jednym długim rękawem, z drugiej strony bez rękawa. W tym sezonie powraca się do trendu na asymetryczność, jednak w nieco innym wydaniu.

Asymetria dotyczy teraz tyłu i przodu ubioru. Modelki dumnie noszą na wybiegu asymetryczne sukienki i spódniczki: z przodu o kroju mini sięgających zaledwie do połowy uda, z tyłu plączące się przy kostkach. To niezwykle kobiecy krój: z jednej strony bardzo elegancki, jednak sprawdza się też przy zwyczajnych, codziennych stylizacjach. Asymetrię wykorzystuje się także przy bluzkach i swetrach: rzeczy te z przodu są zazwyczaj standardowej długości, różnica z tyłu wynosi nawet kilkanaście centymetrów. Latem natomiast można zaobserwować trend na noszenie bluzek z przodu odkrywających pępek, natomiast z tyłu sięgających za pośladki.

Asymetryczne ubrania na pewno wyglądają ciekawie. Są jednocześnie przykładem, jak w z pozoru prosty i oczywisty sposób nawet z prostej rzeczy stworzyć niebanalną kreację.